RU

Champion Club

Згенерувати демо код
00-00-00-00-00-00-00
Використати код в особистому кабінеті

Отримати особистий кабінет

Популярність Champion Club

Першу популярність Чемпіон-клуб знайшов створюючись для ігрових залів країни. Згодом, багато користувачів стали шукати аналоги цієї платформи для запуску на домашніх комп'ютерах.

Переваги Champion Club Net

Champion Club Net зберіг всі переваги старшої версії, розробники нічого не вирізали з системи, грамотно перенісши весь ігровий процес в цифровий простір.

Однак у старої версії (old iconnect) досі є великий попит серед гравців.

Як завантажити Championclub?

Офіційне програмне забезпечення можна завантажити, подавши заявку у нас на сайті.

Чому ПЗ немає у вільному доступі?

Від всіх нових учасників сервісу потрібно подати заявку на співпрацю, яка буде оперативно розглянута представниками чемпіон-клуб.нет, важливо вказувати коректні дані, щоб уникнути спірних ситуацій. Після затвердження заявки вам буде надано особистий кабінет для реєстрації в системі.

Фактично закрита для вільного розповсюдження система для клубів була адаптована для домашнього використання без зміни політики отримання доступу до адмінки.

Як встановити платформу на ПК?

Встановити Champion Club можна на будь-яку платформу, від персонального комп'ютера до мобільних пристроїв (для смартфонів на android передбачено окреме apk-додаток). Також, користувачеві дозволено завантажити ПЗ на кілька пристроїв, які будуть об'єднані єдиним аккаунтом iconnect (CHC CODES).

Безпека адмін-панелі CHC

З міркувань безпеки, для входу в Особистий кабінет ChcCodes (ChCgreen) потрібно вводити логін і пароль кожного разу. Дані для доступу передаються учаснику системи безпосередньо, зі свого боку гравець зобов'язується зберігати їх від передачі третім особам (у разі втрати пароля неможливо гарантувати збереження аккаунта).

Як поповнювати Champion Club Net?

Поповнення балансу проводиться учасником платформи в самостійному порядку. Для цього компанія надає можливість придбати спеціальний ключ (код) для активації.

Де можна використовувати код чемпіон?

Раніше такі ключі продавалися тільки між керуючими ігрових залів, тепер же, після закриття залів в Україні, було прийнято рішення зробити коди доступними для гравців. Код потрібно поповнити в особистому кабінеті і ввести в систему Чемпіон, після чого відбудеться автоматичне поповнення Особистого рахунку гравця.

Чи потрібно завантажувати оновлення?

Час від часу користувачам доведеться завантажувати оновлення для ПЗ, націлені на поліпшення роботи Champion. Коригування стосуються як візуального оформлення інтерфейсу, так і асортименту ігор, такий підхід дозволяє вносити різноманітність в ігровий процес, підтримуючи інтерес і активність серед учасників віртуального клубу.