RU

Гральні автомати чемпіон

Згенерувати демо код
00-00-00-00-00-00-00
Використати код в особистому кабінеті

Отримати особистий кабінет

Ігрові автомати Чемпіон тепер онлайн

Автомати Чемпіон широко використовуються серед фізичних ігрових залів через попит гравців саме на цю систему. Для більшості користувачів саме ці автомати стають головною перевагою ігрового клубу. Після закриття клубів в Україні серед шанувальників азартних розваг з'явився попит на онлайн версію чемпіон.

У системи не існує ніяких офіційних аналогів, крім спеціального програмного забезпечення забезпечує роботу ігрового майданчика у віртуальному режимі. Таке ПЗ встановлюється клієнтами, які подали заявку на реєстрацію в Chempion, будучи недоступним для користувачів без заявки.

Ігрові автомати Champion

В системі доступні всі слоти і автомати з класичної версії платформи. Серед відвідувачів клубів існує думка, що чемпіон для ПК - це урізана версія ПЗ для ігрових залів. Це не так-домашньому користувачеві доступний повний функціонал системи з усіма його особливостями і перевагами.

Які слоти доступні у версії для ПК?

Асортимент доступних ігор налічує сотні позицій і продовжує збільшуватися. Це якісні автомати від офіційних розробників клубного чемпіона

Регулярні оновлення ПЗ дозволяють розробникам покращувати вже наявні слоти і автомати, забезпечуючи їх якісною графікою, яскравою візуалізацією і музичним супроводом.

Етапи підключення

Установка ігрової системи на персональний комп'ютер досить проста. Насамперед, новому клієнту потрібно:

  1. Пройти процедуру реєстрації;
  2. Отримати дані дані для входу і iconnect (коди CHC);
  3. Завантажити файли на персональний комп'ютер або запустити браузерну версію;

При виникненні труднощів і питань по підключенню - ви завжди можете звернутися до адміну платформи за підтримкою. Після успішного проходження всіх попередніх етапів, користувач отримає можливість насолодитися повним спектром системи лотерейних автоматів чемпіон (версія з клубів МСЛ).

Як отримати код?

Доводимо до відома нових учасників ігрового майданчика про унікальну перевагу нашого сервісу, який дозволяє купити ключ для поповнення балансу аккаунта.

Куплений код потрібно для активації і входу в систему (код підходить скрізь).